NS3-Sony-GT5D

Minisystém Sony MHC-GT5D

Vada na kráseVada na kráse

1 Položka

14 990 Kč

-40%

24 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.

Ulomený držák madla (nemá vliv na funkčnost).

Více informací

Přidat na seznam přání

Minisystém Sony MHC-GT5D

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.

Ulomený držák madla (nemá vliv na funkčnost).


Také cítíte to omračující dunění? Vše kolem vás se chvěje a na světlo světa vystupuje tato bezkonkurenční hudební soustava. Komplet dostává snad všechna NEJ, které vůbec může posbírat. Nejlepší design, nejlepší zvuk, unikátní basy, skvělé technologie, neuvěřitelná kompaktnost a naprostý efekt omráčení při prvním poslechu.

Vychutnejte si dokonale propracovaného zvuku zprostředkovaného bezkonkurenčním výkonem celých 2400 W. Díky tomu si užijete oblíbené filmy do poslední hudební kudrlinky. Technologie DSEE sama dokáže pozvednout audio zážitek z komprimovaných formátů MP3, ACC nebo WMA. Takže si v oposlouchaných oblíbených písničkách najdete něco nového a neotřelého. Funkce MEGA BASS rozechvěje dokonce i skleničky u vás na poličkách.

Příznivci fotbalu jistě ocení možnost vypnout komentáře, zesílit okolní šum a ponořit se hlouběji do zápasu. S těmito hudebními reproduktory se budete cítit jako ve středu dění. Avšak to samé si může užívat vaše choť při sledování romantického filmu, kdy si může zesílit dialogy a slyšet každé slovo jasně a čistě.

Po zapnutí Bluetooth můžete zařízení ovládat přímo z vašeho mobilního telefonu. Otevře se vám možnost změnit barvy LED diody, navolit si písničku nebo změnit filtr hudby. Pomocí aplikace SongPal 3.0 se ovládání stane ještě mnohem intuitivnějším.

Nadčasový design upoutá oči téměř každého zvědavce. Je jen na vás, zda reproduktory využijete jako stojící věže nebo je položíte a budete je chtít mít jako dlouhé domácí kino. Výrobci mysleli na vše. Tudíž je možné reproduktory převážet z místa na místo díky integrovaným kolečkům a držadlu.

Ve spodní části zařízení najdete několik LED světýlek, které dokonale podtrhnou hudební zážitek z poslechu vaší oblíbené skladby. Změnit barevná schémata můžete prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Dokonalejší zpracování zaručí rozložení reproduktorů. Velký reproduktor vykouzlí dunivé basy a soustava menších se postará o propracované středy zdobené palčivými výškami.


Technické specifikace

  • Výkon celkově: 2 400 W
  • Typ tuneru: FM
  • Barva: Černá
  • Šířka hlavní jednotky: 460 mm
  • Výška hlavní jednotky: 73 mm
  • Délka hlavní jednotky: 50 mm
  • Hmotnost celkem: 30 kg
  • VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY:
    Analogový audiovýstup (1), Analogový vstup audia (1), Digitální audiovstup (1), Kompozitní výstup videa (1), Port USB (2), Vstup na mikrofon (2), Výstup předního reproduktoru (1)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Minisystém Sony MHC-GT5D

Minisystém Sony MHC-GT5D

Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.

Ulomený držák madla (nemá vliv na funkčnost).

2 produktů v kategorii: